Devireg Touch

Dotykowy termostat DEVIreg™ Touch. Zapomnij o wszystkim, co znałeś

DEVIreg™ Touch to innowacyjny termostat z ekranem dotykowym do sterowania ogrzewaniem elektrycznym. 2-calowy ekran dotykowy oferuje naprawdę wyjątkową i łatwą obsługę. Wszystko - od pierwszej konfiguracji do regulowania ustawień - jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Inteligentny.

Ze względu na 2-częściową konstrukcję, która jest opatentowana, dotykowy termostat DEVIreg™ Touch pasuje do ponad 25 różnych typów ramek. Także jego konstrukcja pasuje do każdego wnętrza. Ponadto, instalację można zakończyć w dowolnym momencie.

Intuicyjny.

DEVIreg™ Touch jest bardzo łatwy w obsłudze, co jest potwierdzone przez opinię wielu klientów i instalatorów, których zdanie zostalo uwzględnione w trakcie prac nad rozwojem termostatu. Klienci doceniają estetykę wykonania i prostotę konfiguracji. Instalatorzy chwalą przede wszystkim łatwy kreator konfiguracji i unikalny system kodów - opcja pozwalająca ustawić termostat w ciągu kilku sekund. Funkcja kodu jest również opatentowana. Kod może być używany do eksportowania ustawień do komputera, również w celu łatwego zdalnego rozwiązywania problemów.

Nadzwyczajny komfort. Niezrównana elastyczność.

Dokładność do 15 minut, dwa okresy komfortowe i dwa okresy obniżenia temperatury powodują, że nowy DEVIreg™ Touch idealnie dopasuje się do Twojego stylu życia. Możesz nawet skopiować ustawienia czasowe do innych dni lub ustawić różne poziomy dla każdego dnia osobno. Wybór należy do Ciebie.

Niezawodny.

Wraz z nowym termostatem DEVIreg™ Touch dostajemy najwyższej jakości obsługę. Ten dotykowy termostat posiada gwarancję - 5 lat!

Obejrzyj film

DEVIreg Touch to termostat, o który prosili klienci i instalatorzy. Obejrzyj tylko niektóre z jego wielu wyjątkowych funkcji.
DEVIreg™ Touch zapewnia:

  • Intuicyjną obsługę ekranu dotykowego
  • Estetyczne wzornictwo, dopasowane do Twojego gniazdka ściennego
  • Oszczędność energii i mniejsze koszty ogrzewania
  • Unikalną 5-letnią gwarancję

Wypróbuj go już teraz!

Termostat można wypróbować na stronie internetowej www.touch.devi.pl

Wypróbuj wirtualnego DEVIreg™ Touch na swoim smartfonie – żadna instalacja nie jest wymagana!

Devireg TouchDevireg Touch
 
Kontakt
ANDERTEX
ul. Robotnicza 19
40-689 Katowice
tel./fax: 032 202 61 36
andertex@andertex.pl

Sklep czynny pn.-pt.
w godz. 10:00-16:00
Jak do nas dojechać?